ש. הורוביץ ושות'

משרד  ש. הורוביץ  ושות'  נוסד בשנת 1921, והוא אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל בתחום הליטיגציה ובתחום המשפט המסחרי. המשרד מקפיד על סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד, תוך שמירה על המסורת, המוניטין והניסיון הרב שנרכשו במשך השנים והמשתקפים, באופן עקבי, בדירוגי איכות ישראליים ובינלאומיים מובילים.

המשרד מציע ללקוחותיו שירות מקצועי, המקיף את כל תחומי הפעילות המשפטית, תחת קורת גג אחת. תחומי ההתמחות של המשרד רבים ומגוונים והם מתפתחים כל העת בכדי לתת מענה שלם ומדויק ללקוחותינו.

בין לקוחות המשרד נמנות חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות, הפעילות במגוון רחב של תחומים ושווקים, לרבות תחום האנרגיה, מגזר הבנקאות והפיננסים, תקשורת ומדיה, טכנולוגיה, תעופה, נדל”ן ותשתיות, תעשיית הרכב, תרופות ומכשור רפואי, מוצרי צריכה ועוד. בין לקוחות המשרד גם רשויות מקומיות ותאגידים סטטוטוריים.


 

 

 

מיכל ליברמן

הינה שותפה במשרד ש. הורוביץ ושות'. מיכל עוסקת בתחום המסחרי, עם התמחות מיוחדת בתחום הבנקאות והפיננסים, מימון פרויקטים, מימון תאגידים, רה-ארגון חובות ומיזוגים ורכישות.

בין לקוחותיה נמנים בנקים ומוסדות פיננסיים וכן חברות בינלאומיות וישראליות הפועלות במגוון רחב של ענפי תעשייה.

היא בעלת ניסיון עשיר בייצוג בעסקאות מימון ישראליות ובינלאומיות , במיזוגים ורכישות, במיזמים משותפים ובעסקאות מסחריות מורכבות נוספות.

 

מיכל כיהנה כסגנית יו"ר תחום העסקאות הבין-לאומיות של לקס מונדי, וכן במועצת וועדת הנשים במשפט. כיום היא חברה במועצת המנהלים של לקס מונדי ונבחרה לכהן כמזכירת הארגון וחברת אקזקוטיבה.

 

 

 

 

 חזור לכנס השנתי