אין מוצרים בעגלה

אודות

ACC ישראל הוא ארגון היועצים המשפטיים בישראל, והשלוחה של ארגון ACC העולמי שבו חברים מעל 45 אלף יועצים משפטיים פנימיים בכ 90 מדינות ברחבי העולם.

 

אנחנו קהילה דינאמית המורכבת מאלפי עורכי דין במחלקות משפטיות בחברות. חברים בפורומים המקצועיים שלנו מעניקים זה לזה תמיכה מקצועית ותשובות לשאלות 24/7, אם בסיוע אחד לשני בהמלצות על נותני שירותים דוגמאות ועצות משפטיות.

 

תפקיד היועץ המשפטי הפנימי הוא אחד הצירים המרכזיים ארגון. זהו תפקיד עם דרישות רבות ומשתנות הדורש הבנה בשדות ידע משפטי שונים, וניסיון מקצועי לצד כישורים רכים.

אנחנו בACC ישראל דואגים לספק ליועץ המשפטי הפנימי את מעטפת התמיכה הנדרשת.

אנחנו כאן בשבילך - לספק את המידע המדויק והמעודכן, ליצור חיבורים ובשביל לתמוך.

 

החזון שלנו הוא להעניק ליווי מקצועי ליועמ"שים שלנו בכל מקום ובכל שעה, לקדם את מעמדם בתוך הארגון, לייצג אותם מול רגולטורים וה Policy makers באופן שוטף ובצמתים רגולטורים חשובים (כמו "חוק שכר שווה"), ולהיות עבורם מקור ידע שוטף.

 

בACC  ישראל אנחנו חושבים כל יום איך לשרת את קהילת היועמ"שים שלנו ולהציע להם הכשרות, קורסים, השתלמויות, כנסים, וובינרים, סדנאות, פודקסטים, מפגשי נטוורקינג, פניות לרגולטורים. אנחנו מסייעים בכל מה שנדרש, כולל באיתור עובדים וגיוס, ובעדכון על משרות שנפתחות, בקשרים בינלאומיים.

 

אנחנו מאמינים בקהילה.  המתנדבים שלנו, ההנהלה שלנו, החברים שלנו, הם יועמ"שים.  קהילה של אלפי יועמ"שים זה כוח. הקהילה שהיא רשת תמיכה, וזמינה בשביל כל אחד בקבוצות, בטלפון ובמייל.

אנחנו שואפים כל יום להקנות ערך לקהילה שלנו ולשמש בית מקצועי לכל אחת ואחד.

 

הצטרפו אלינו.